تبلیغات
C.NA - لطفا قهوه تلخ را دانلود نکنید
سه شنبه 6 مهر 1389

لطفا قهوه تلخ را دانلود نکنید

   نوشته شده توسط: CNA G    

 

بهترین و جدیدترین عکسها و خبرهای روزانه در damsaz.com

 

مهران مدیری خطاب به مردم گفت: ما که همیشه همدیگر را دوست داشته‌ایم و من همیشه عاشق‌تان بوده‌ام یک خواهش از شما دارم و آن این است که جان من (مدیری این عبارت جان من را سه بار تکرار کرد) نسخه کپی این سریال را از کسی نگیرید و یا از کسی نخرید. حتی در خانواده و حتی در بین خواهر و برادرها.

گزارش آفتاب: مدیری معضل کپی کردن آثار هنری را معضلی دانست که همیشه در این سال‌ها گریبانگیر آثار موسیقیایی و دیگر آثار هنری محصولات شبکه نمایش خانگی بوده است.

با انتشار اولین قسمت‌های قهوه تلخ در شبکه نمایش خانگی، مهران مدیری در سخنان جالبی، توضیحاتی درباره ساخت این مجوعه داد.

به گزارش پارس‌توریسم، قبل از پخش قسمت نخست قهوه تلخ، مهران مدیری خطاب به مردم بابیان اینکه دلم خیلی برای شما تنگ شده، توضیحاتی درباره ساخت این سریال ارائه می‌دهد.

به گفته مهران مدیری از حدود ۱۴ ماه قبل پیش تولید وتولید این سریال شروع شده و با گروهی متشکل از ۲۵۰ نفر و با ساخت دکورهای بسیار عظیم و با دوخت صدها دست لباس و گریم‌های بسیار سنگین این مجموعه ساخته شده است .به گفته مدیری این مجموعه ۳۵ بازیگر اصلی دارد ودر واقع یک کمدی تاریخی است.

این کار گردان وبازیگر مطرح تلویزیون درادامه بااشاره به اینکه قهوه تلخ هفته در سه قسمت و در یک بسته‌بندی شیک عرضه خواهد شد، گفت: هدایای بسیار نفیسی شامل ۶ دستگاه آپارتمان با وسایل کامل به همراه صدها هزار جایزه نقدی از جمله جوایز مجموعه قهوه تلخ است.

وی ادامه داد:

 گروه بزرگی مدت‌های زیادی برای آن زحمت کشیده‌اند و پوست‌شان کنده شده و با ذوق‌وشوق و با هزینه بسیار سنگینی، تلاش کرده‌اند این مجموعه ساخته شود و با این همه زحمت کپی کردن این مجموعه انسانی نیست و زحمت همه افرادی که برای ساخت آن تلاش کرده‌اند به هدر می‌رود. 

 

من خیلی بلد نیستم هدیه تبلیغ کنم و یا راجع به آپارتمان صحبت کنم ولی چون این مجموعه یک محصول فرهنگی است به خودم اجازه دادم که درباره هدایای آن و آپارتمان صحبت کنم.

جان من کپی نخرید