تبلیغات
C.NA - "سوسانو" فرشته نجات فیلم جدید کارگردان"دموکراسی تو روز روشن"


بازیگر نقش سوسانو در مجموعه پرمخاطب "افسانه جومونگ" برای بازی در سومین تجربه کارگردانی علی عطشانی به تهران می‌آید.

شبکه ایران: کم‌کم "افسانه جومونگ" و "یانگوم" دارد به یکی از عناصر محصولات نمایشی کشورمان تبدیل می‌شود. دیگر عادت کرده‌ایم رد پای این چشم بادامى‌ها را در آثار نمایشی سینما و تلویزیون تماشا کنیم، از تیتراژ فیلم‌های فاخر در حال اکران گرفته تا سریال‌های تاریخی و فاخر تلویزیونی.

پس از آن‌که وسط خیابان‌های رنگارنگ تهران، یکباره جمال پزشک مخصوص سلطنتی تاریخ کره، روی کیف بچه‌های مدرسه‌ای ظاهر شد فهمیدیم که گویا قدرت نفوذ فرهنگی کره‌ای‌ها به تاریخ هم رسوخ کرده و به قول مجری دوست داشتنی سیما با علقه‌های تاریخی هم "زلف گره زده است".

شاهد این مدعا اعتراف و ابراز تمایل فیلمساز تاریخ‌گرای کشورمان برای به خدمت گرفتن پزشک و جنگاور زن کره‌ای در آخرین ساخته سینمایی‌اش بوده است. هرچند رقم‌ پیشنهادی یانگوم و سوسانو مانع نجات این اثر سینمایی از رکود فروش شد اما حداقل یک حسن برای انجمن نجوم ستارگان سینمای کشورمان داشت و نشان داد که چقدر سقف گوی آسمانشان کوتاه است و از صد میلیون تومان بالا نمی‌زند.

اما پس از آن‌که حسن فتحی از تمایل خود برای حضور بانو "سوسانو" و "یانگوم" جهت ایفای نقش شخصیت دختر ژاپنی "کیفر" پرده برداشت، این بارعلی عطشانی اراده کرده تا با این برند فروش فیلم‌ تازه‌اش را تضمین کند.

علی عطشانی که با اولین تجربه کارگردانی‌اش نشان داد که شناخت خوبی از مسیر فتح گیشه دارد، این بار از بازیگر شناخته شده سینمای کره جنوبی برای بازی در یکی از نقش‌های اصلی تازه‌ترین فیلم خود دعوت کرده است.

طبق اخبار، عوامل تولید این پروژه سینمایی در حال رایزنی با "هان جی های" بازیگر نقش سوسانو در مجموعه پرمخاطب "افسانه جومونگ" هستند و بر اساس گزارش مهر، این بازیگر کره‌ای بزودی برای بازی در فیلم سینمایی "شش نفر زیر باران" به ایران خواهد آمد.

"شش نفر زیر باران" دومین ساخته بلند سینمایی علی عطشانی است که نیمه آبان‌ماه به تهیه‌کنندگی محسن طباطبایی‌پور در تهران کلید می‌خورد. این فیلم اثری پر بازیگری است که در کنار هان جی های، ستارگانی از سینمای ایران در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

حال باید دید بعد از گلزارهای وطنی، ستارگان اساطیر کره‌ای هم می‌توانند در نقش فرشته نجات دومین ساخته علی‌عطشانی در گیشه سینما ظاهر شوند.


منبع  :           http://www.asandownload.com/links/archives/9601.php