تبلیغات
C.NA - به اشتراک گذاشتن فلش مموری USB Over Network v4.2
چهارشنبه 25 شهریور 1388

به اشتراک گذاشتن فلش مموری USB Over Network v4.2

   نوشته شده توسط: CNA G    

نرم افزار USB over Netword جهت به اشتراک گذاشتن و دسترسی  قطعات یو اس بی در یک شبکه و یا اینترنت به کار می رود. شما قادر یک درایو یو اس بی را بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب نمایید و همانند یک درایو معمولی که در کامپیوترتان اضافه می گردد از آن به سادگی استفاده نمایید. در ضمن اضافه نمودن چنین قابلیتی به نرم افزار به راحتی انجام می گردد.

مشکل:
معمولا هنگامی که شما یک قطعه یو اس بی مثل اسکنر و یا فلش مموری را به کامپیوتر متصل می کنید، آن قطعه فقط برای کامپیوتری که به آن متصل است قابل دسترس می باشد. و اگر شخصی با استفاده از کامپیوتر دیگری بخواهد به آن قطعه یو اس بی متصل شود امکانش نخواهد بود که این خود یک مشکل اساسی است.

راه حل معمولی:

۱) شما می توانید قطعه یو اس بی را از کامپیوتر خود جدا کرده و آنرا به کاربر دیگری جهت استفاده بدهید.
عیب: بسته به شرایط مختلف همیشه امکان دادن قطعه یو اس بی به اشخاص دیگر وجود ندارد حتی اگر برای زمانی کوتاهی باشد.

۲) شما می توانید به کاربران دیگر اجازه دهید تا بر روی کامپیوتر شخصی شما با قطعه یو اس بی مورد نظر کار کند.
عیب: همیشه امکان اینکه به شخص دیگری اجازه کار بر روی کامپیوتر شخصیتان را بدهید وجود ندارد، مخصوصا اگر شخص دیگر در اتاق، دفتر، شهر و یا کشور دیگری باشد.

۳) شما می توانید یک عدد قطعه یو اس بی کاملا مشابه مال خودتان برای کاربر دیگر خریداری نمایید.
عیب: قطعه کاملا مشابه یو اس بی ممکن است قابل خرید باشد ولی بستگی به قیمت قطعه و همچنین تعداد آن نیز دارد که شاید بصرفه نباشد.

راه حل شرکت:

شرکت فبیولا تک یک راه حل عالی برای رفع این مشکل تهیه نموده است، در این روش فوق العاده ما یک یو اس بی بر روی شبکه ساخته ایم که ما را قادر می سازد تا یک قطعه یو اس بی را بر روی شبکه محلی و یا اینترنت به اشتراک بگذاریم.

تمام کاری که لازم است شما انجام دهید این است که قطعه یو اس بی را بر روی سرور شبکه در کامپیوتری که قطعه یو اس بی مستقیما به آن متصل می باشد نصب نمایید. همپنین نرم افزار کاربری شبکه که دیگران را قادر به دسترسی به منابع یو اس بی می سازد نیز باید بر روی کامپیوتر هایی که شما خواهان اتصال آنها به قطعات از روی شبکه هستید، نصب گردد.

حجم برنامه : ۶ مگابایت
دانلود مستقیم برنامه : USB Over Network v4.2
دانلود غیر مستقیم برنامه : USB Over Network v4.2
پسورد : ندارد